Магнітні сувеніри

Магнітна продукція – це найкращий варіант, щоб залишити у пам’яті на все життя якусь подію. Також такі сувеніри вважаються одними з найпопулярніших та найбільш часто використовуваних предметів для реклами та пізнаваності бренду. Завдяки своїй магнітній структурі, їх можна легко прикріпити до дверей холодильника або до інших металевих поверхонь у будинку чи офісі. Популярність магнітної продукції пояснити дуже просто – вона є нагадуванням про найприємніший період в житті. Крім того, завдяки широкому вибору різних варіантів сувенірів, можна легко знайти прекрасні предмети, які будуть добре підходити до інтер’єру.

Особливості сувенірних магнітів

В асортименті нашого інтернет-магазину існує велика кількість різновидів магнітів. Вони бувають різних форм, розмірів, і служать різним цілям. Деякі з них використовуються як відкривачки для пляшок або рамки для фотографій. Завдяки такому широкому спектру використання, магніти можуть виготовлятися з різних матеріалів.

Одними з найпопулярніших видів є магніти, які виготовляються з дерева. Цей матеріал зазвичай використовується для сувенірів ручної роботи з туристичних місцевостей із вигравіюваними на них назвами місць. Дуже гарним прикладом є сувенірні сірники або ж туристичні магніти з Карпат, які зараз користуються великим попитом.

Багато сувенірних магнітів із зображенням відомих пам’яток зазвичай виготовляються зі смоли, оскільки вони мають дуже деталізовану скульптуру пам’ятника чи туристичного об’єкта. Повнокольорові фотографії часто виготовляють із пластикових або акрилових магнітів. Вони значно дешевші і їх якість теж дещо відрізняється.

Сувенірні магніти часто виготовляють із таких матеріалів, які відрізняються довгим строком експлуатації. Крім того, вони добре захищені від вигорання картинки, а також від механічного впливу. У будь-якому випадку, магнітні сувеніри – це економний і дуже гарний варіант для того, щоб подарувати їх як презент друзям або родичам.

Види магнітних сувенірів

Зараз існує велика кількість різних видів магнітних сувенірів. Вони настільки популярні, що практично у кожної людини на холодильнику можна зустріти декілька магнітів з їх подорожей. Але, крім цього, їх також дуже часто продають або роздають безкоштовно як рекламу якогось бренду, компанії й т.і. В асортименті нашого магазину ви можете знайти наступні види магнітів:

  • магніти з рухомими елементами;
  • сувенірні сірники;
  • туристичні магніти;
  • сувенірні корончасті кришки.

Кожні магніти унікальні по-своєму. Більша кількість має практичне значення, оскільки їх прикріплюють до таких корисних предметів, як відкривачки для пляшок і планувальники, але є й декоративні, які просто використовуються, щоб додати барвистості та стилю кухонному декору або офісним меблям. Дуже багато людей люблять колекціонувати магніти, тому і не дивно, що така сувенірна продукція зараз користується дуже великим попитом. У нас ви легко зможете знайти велику кількість різних магнітних сувенірів на будь-який смак, та ще й за приємну вартість

Зворотний дзвінок