Магніти з рухомими елементами

У наявності Артикул:1346651693
50 грн.
Купити
Новинка
У наявності Артикул:1346651692
50 грн.
Купити
У наявності Артикул:1346651692
50 грн.
Купити
У наявності Артикул:1283573286
50 грн.
Купити
У наявності Артикул:1283595087
40 грн.
Купити
У наявності Артикул:1167765629
50 грн.
Купити
У наявності Артикул:1167769386
30 грн.
Купити
У наявності Артикул:1
50 грн.
Купити

Магніти з рухомими елементами

Магнітна продукція на сьогодні вважається однією з найпопулярніших у всьому світі. Вона пропонує широкий вибір виробів, які, завдяки своїй магнітній поверхні, можна вішати на холодильник або будь-яке інше місце. Хоча ми всі звикли, що магніти – це плоскі невеликі вироби зі стандартним зображенням якогось туристичного місця чи відомого об’єкту, насправді зараз існує дуже велика кількість цікавих та досить незвичайних виробів. Одним з таких є магніт з рухомим елементом. Це нестандартні й досить популярні варіанти магнітної продукції, які привернуть увагу будь-якої людини та прикрасять кухню, кімнату або офісне приміщення.

Що треба знати про магніти з рухомими елементами?

Будь-який магніт, незважаючи на своє призначення та зовнішній вид, складається зі спеціальної магнітної поверхні, яка і кріпиться до інших об’єктів. Вона може бути маленькою або на весь виріб. Основна вимога до неї – вона повинна добре тримати виріб. Якщо мова йде про популярні магніти з рухомими елементами, то тут, як вже зрозуміло із назви, присутні деталі, які рухаються самі, або які можна рухати, використовуючи фізичну силу. Наприклад, дуже великим попитом користуються магніти у вигляді сердець з шестернями. Окремої уваги варті магніти з рухомим механізмом, який показує час, сторони світу та ін.

Насправді магніти з рухомими елементами – це дуже цікаві вироби, на які можна довго дивитися, щоб зрозуміти, як саме вони працюють. Крім цього, вони дуже прості у використанні. Для них не треба батарейки чи інші зарядні елементи, так як вони працюють виключно за допомогою фізики. Такі магніти мають невеликі розміри та маленьку вагу. Використовуються вони частіше за все з дерева – екологічно чистого матеріалу, який характеризується довгим строком експлуатації. Вони мають гарний вигляд, тому привернуть увагу будь-якої людини.

Для чого використовуються магніти з рухомими елементами?

Магніт – це, в першу чергу, сувенірна продукція, яка має нагадувати про якусь подію, подорож та ін. Дуже часто магніти привозять з подорожей та з відвідування цікавих місць. Нерідко магніти використовуються в якості подарунка для близьких чи знайомих. Якщо обирати магніти з рухомими елементами, то такий презент точно сподобається і дорослим, і дітям. Він дуже простий, але має цікавий зовнішній вигляд.

Такі магніти можна помістити на холодильник або іншу намагнічену поверхню. Деякі люди нерідко займаються колекціонуванням цікавих варіантів, тому незвичні магніти з рухомими елементами – це те, що треба. За допомогою магнітів можна вішати замітки, списки або фотографії на холодильник. Саме тому спектр їх використання надзвичайно різноманітний.

Види магнітів з рухомими елементами

В каталозі нашого магазину ви можете знайти велику кількість різних магнітів з рухомими елементами. Серед найрозповсюдженіших критеріїв вибору окрему вагу приділяють:

  • розміру. У нас ви зможете знайти компактні магніти 90х70 мм, 105х75 мм, 95х65 мм, 85х75 мм і т.і.;
  • формі (прямокутні, у вигляді серця, круглі й т.і.);
  • дизайну. Серед асортименту можна знайти магніти з рухомими елементами із зображенням Гданська, Праги, Карпат, Коломиї.

Вибір залежить виключно від ваших бажань та уподобань.

Зворотний дзвінок