Сувенірні сірники

У наявності Артикул:ZK7
25 грн.
Купити
У наявності Артикул:ZK1
25 грн.
Купити
У наявності Артикул:ZK11
25 грн.
Купити
У наявності Артикул:ZK1
25 грн.
Купити
У наявності Артикул:ZK10
25 грн.
Купити
У наявності Артикул:ZK4
25 грн.
Купити
У наявності Артикул:ZK5
25 грн.
Купити
У наявності Артикул:ZK1
25 грн.
Купити
У наявності Артикул:ZK8
25 грн.
Купити
У наявності Артикул:ZK3
25 грн.
Купити
У наявності Артикул:ZK2
25 грн.
Купити
У наявності Артикул:ZK6
25 грн.
Купити
У наявності Артикул:ZK9
25 грн.
Купити

Сувенірні сірники

До сувенірної продукції багато людей ставляться по-різному: хтось критикує та взагалі не розуміє, яка може бути від них користь, а хтось є завзятим прихильником різних сувенірів, які можна привезти з інших країн або туристичних місць та використовувати як пам’ять про важливу подію. Не слід забувати і про те, що сувенірна продукція – це прекрасний варіант маркетингу, який зараз дуже часто використовується великими компаніями, щоб привернути до себе увагу більшої кількості людей. У будь-якому випадку популярність сувенірів зараз дуже велика. Окрім звичайних магнітів, які дуже розповсюджені у всьому світі, особливої уваги варті сувенірні сірники. Вони представляють собою невеликі ящики з магнітною стороною, які дуже часто виготовляють з дерева, а всередині знаходяться сірники.

Різновиди сувенірних сірників

Більшість сувенірних сірників виготовляються із дерева. Це дуже простий, але довговічний матеріал, який, крім всього іншого, має досить приємний зовнішній вид. Такі вироби стануть гарною прикрасою для холодильника або будь-якої іншої магнітної поверхні у будинку чи в офісі. Вони екологічно чисті та мають невелику вагу. Крім цього, ще однією особливістю, порівнюючи з іншими видами магнітів, є те, що такі сувенірні сірники мають ще й практичну цінність. Всередині коробки вже лежать декілька реальних сірників, які можна використовувати за призначенням.

В асортименті нашого магазину ви легко зможете знайти велику кількість різних видів сувенірних сірників. Існує декілька параметрів, за якими вони відрізняються. Перший з них – це розмір. Зазвичай сувенірні сірники невеликі за розмірами. Найрозповсюдженішими параметрами є:

 • 5х7 см;
 • 6,5х5,5 см;
 • 6,5х6 см;
 • 6х5 см;
 • 6х5,5 см;
 • 5,5х7 см і т.ін.

Вибір залежить тільки від того, для чого саме ви хочете використовувати сувенірні сірники. Другий параметр – це дизайн. Будь-яка сувенірна продукція відрізняється яскравим, гарним та цікавим дизайном, де кожному елементу приділили багато уваги. Саме тому можна довго розглядувати сірники, вдивляючись у найменшу деталь.

В асортименті магазину ZIROZOK ви можете знайти дуже гарні сувенірні сірники із зображенням різних міст та відомих туристичних об’єктів, серед яких:

 • Буковель;
 • Дюссельдорф;
 • Кельн;
 • Прага з висоти;
 • Празькі мости;
 • Ротенбург;
 • Тинський храм й інші.

Зображення відрізняються прекрасною якістю. Крім самих об’єктів, на них також є надписи та інші елементи, які привертають до себе увагу.

Як вибрати сувенірні сірники?

Враховуючи великий вибір сувенірних сірників, дуже часто виникає проблема, на якому ж варіанті зупинитися. Тут важливо звертати увагу на деякі елементи. В першу чергу, це звісно призначення. Такі сірники можуть використовуватися в якості декору, подарунка чи рекламної продукції.

Другий фактор – не такий важливий, але його треба теж враховувати – розмір. І останній параметр вибору – це, звісно, дизайн. На щастя, в нашому інтернет-магазині ви легко зможете знайти різні види сувенірних сірників з зображенням відомих об’єктів. А якщо у вас виникнуть питання, ви завжди їх зможете задати нашим спеціалістам зі служби підтримки.

Зворотний дзвінок