Швейні органайзери

У наявності Артикул:1265453545
150 грн.
Купити
У наявності Артикул:1390658831
687 грн.
Купити
У наявності Артикул:OB-1
180 грн.
Купити
У наявності Артикул:OB-2
200 грн.
Купити
У наявності Артикул:OB-4
200 грн.
Купити
У наявності Артикул:OB-3
200 грн.
Купити
У наявності Артикул:OB-6
200 грн.
Купити

Швейні органайзери

Швейні органайзери - це проста і разом з цим унікальна річ, яка додає організованості повсякденному побуту швачки, в'язальниці, тій, хто захоплюється вишиванням та хендмейдом. Саме це невеличке приладдя допоможе вам значно заощадити час для приємного захоплення, а не витрачати дорогоцінні хвилини на те, щоб розібратися в заплутаних нитках чи розкиданих котушках, голках та шпильках.

Кожна майстриня знає, що запорукою успішної творчості є порядок та впорядкованість речей, вони мають бути акуратно та зручно складені, щоб були готовими до застосування в потрібну мить.

Швейні органайзери та їх використання

Органайзери для шиття мають вигляд невеличкого боксу з внутрішніми роздільниками простору для зберігання дрібниць: ниток в котушках, шпильок, голок, ґудзиків, бісеру, елементів фурнітури тощо. Ця корисна річ повинна бути на робочому місті кожної швачки.

Для шиття та рукоділля органайзери незамінні. Але також їх можна використовувати ширше: для зберігання потрібних в побуті дрібниць, косметики, канцелярського приладдя, деяких речей для роботи ювеліра, годинникаря та інших.

Асортимент швейних органайзерів

В інтернет-магазині ZIROZOK до вашої уваги представлений широкий асортимент оригінальних органайзерів для шиття. Вони виготовлені з натурального матеріалу - якісної фанери, мають оптимальні форми та продумане розділення внутрішнього простору.

Кожен органайзер має виразний дизайн. Є ті, прикрасами яких стала природна краса деревини, її кольори та фактури, вони виглядають лаконічно та стильно. Також є моделі, які прикрашені красивими кольоровими зображеннями на кришці, наприклад, можна вибрати:

  • з милим котиком, що грається клубками ниток;
  • з мапою світу;
  • зі швачкою та інші.

Малюнки оригінальні, романтичні, привабливі, підіймають настрій. Обрати можна на будь-який смак! Нанесення зображень відбувається за допомогою УФ-друку. Завдяки цьому малюнки не стираються, не вигорають, не змиваються водою, залишаючись довго яскравими та ефектними.

Переваги придбання та використання швейних органайзерів

Покупка в нашому магазині органайзерів для шиття собі чи на подарунок – це дуже раціональне та мудре рішення. Це економить час (бо не прийдеться більше копирсатися в дрібницях, щоб знайти потрібну) та підтримує безпеку (наприклад, більше не буде загрожувати проблема вколотися голкою, яка лежить не на своєму місці). Переваги органайзерів наступні:

  • кожна дрібна річ – на своєму місті;
  • всі предмети захищені від впливу негативних зовнішніх факторів (особливо вологи);
  • в майстерні все охайно та акуратно, що виключає хаос;
  • приладдя зручне у використанні, можна закривати та відкривати скільки завгодно разів і воно витримає, бо розраховано на активну експлуатацію;
  • кожний бокс оформлений так, що гармонійно впишеться в будь-який інтер’єр.

Ми пропонуємо вам якісні вироби з натуральної деревини, по доступним цінам, з доставкою по Україні та гарантією. Ознайомтесь з нашим каталогом та обирайте те, що зробить життя зручнішим та комфортним!

Зворотний дзвінок