Настільні органайзери

У наявності Артикул:3
125 грн.
Купити
Немає у наявності Артикул:1
300 грн.
Купити

Настільні органайзери

Порядок на робочому місці – це запорука продуктивної роботи, тому важливо ретельно продумати та вибрати хороший органайзер, щоб в нього помістилися усі речі. Підібрати правильний варіант для офісу та столу може бути складно, особливо з такою кількістю варіантів. Але, віддаючи перевагу саме органайзеру, а не будь-якому іншому варіанту, ви можете значно зекономити місце на робочому столі, а також грамотно організувати його.


Як обрати органайзер?

Найважливіша частина вибору настільного органайзера – це точно з’ясувати, що ви саме збираєтесь організувати та які речі вам треба скласти. Враховуючи невеликий розмір органайзера, помістити до нього слід найважливіше. Це може бути канцелярія, папір або навіть мобільний телефон. Настільні органайзери найкраще підійдуть, якщо на вашому столі багато різних невеликих предметів.

Органайзери бувають вертикальними й горизонтальними. Будь-який варіант має свої переваги, тому вибір залежить лише від вас. Крім особистого користування, такі настільні органайзери прекрасно підійдуть в якості подарунка для колеги, друзів або родичів. Вони прекрасно вміщають основні предмети, що дозволить швидко знайти на робочому місці саме те, що вам потрібно. Необхідні речі завжди будуть під рукою.


Види настільних органайзерів від ZIROZOK

В асортименті нашого інтернет-магазину ви можете знайти широкий вибір органайзерів, які точно привернуть вашу увагу. В каталозі ви знайдете:

  • органайзер English Telephone Box, який дозволяє розмістити всі необхідні предмети та канцелярські приладдя. Такий варіант має досить цікавий та незвичайний зовнішній вид, тому він точно здивує і приверне увагу кожної людини;
  • органайзер годинник. Це багатофункціональна коробка, яка має декілька відділень для зберігання різних речей. Ключовою особливістю такого варіанта є те, що на лицевій стороні тут міститься годинник, завдяки якому ви завжди зможете дізнатися точний час.

Вибір необхідного варіанту настільного органайзера залежить виключно від ваших уподобань та бажань. Якщо ви вирішите, для чого саме він вам потрібен та що ви хочете в нього складувати, вам буде значно легше обрати один органайзер.


Особливості настільних органайзерів

Настільні органайзери виготовляються із високоякісного та екологічно чистого матеріалу – дерева. Він характеризується надійністю та довговічністю. Дерев’яні органайзери будуть прекрасно виглядати у будь-якому інтер’єрі. Зверху вони покриті спеціальним захисним лаком, тому такі органайзери прослужать вам довгі роки.

Деякі варіанти мають вставки з різьбленням, що придає їм особливої краси та незвичності. Крім цього, в органайзерах також можуть використовуватись різнокольорові фарби. У будь-якому випадку, віддаючи перевагу таким моделям, ви можете бути певними, що вони не тільки будуть гарно виглядати, але ще й прекрасно виконувати свої основні завдання.

Якщо у вас є питання, ви можете звернутися до служби підтримки, де вам допоможуть та дадуть усю необхідну інформацію про товар.

Зворотний дзвінок