Чай трав'яний Карпатчай "Гірський Бадьорий" тонізуючий 20 пакетиків 30 г (CT-006)

Порівняти
0
Артикул:CT-006
Характеристики

Вага   —   30 г

Тип   —   Асорті

Упаковка   —   Картонна коробка

Особливості   —   Органічні

Аромат   —   Ожина, Трав'яний, Ехінацея

Гарантія   —   14 днів

Походження   —   Український

Склад   —   листя хаменерії вузьколисті, скручені ферментовані, подрібнені, листя хаменерії вузьколистої зелені висушені, подрібнені; гіссоп лікарський подрібнений, листя ліщини лісової та ожини сизої, суцвіття ехінацеї пурпурової

Фасування   —   Пакетики 20 шт

Країна виробник   —   Україна

Вид   —   У пакетиках

Форма   —   Листовий

63 грн./шт:
У наявності

Карпатський чай: користь для кожного з високих гір

Карпатський чай – джерело енергії та здоров'я. Карпатський чай – це подарунок матінки природи, який просто неможливо ігнорувати. Усі трави, що входять до складу чаю, зібрані у екологічно чистих регіонах. Флора Прикарпаття – невичерпне джерело дикорослих плодів, ягід та цілющих трав, з яких виробляють трав'янистий чай, фруктовий чай та фіточай. Карпатський чай – чай із трав, плодів та ягід, виготовлений за традиційними карпатськими рецептами. Це забезпечує готовому продукту цілющі властивості, багату гаму запаху і смаку. Насолоджуючись Карпатським чаєм, ви можете бути впевнені, що трави, суцвіття, плоди та ягоди росли в екологічно чистих регіонах, вчасно та правильно зібрані.

Трав'яний чай, тонізуючий, високогірний.

На відміну від кави та інших енергетичних напоїв, трав'яний чай Гірський Бадьорий відмінно знімає втому і тонізує. Іван-чай і гісоп лікарський багаті на біологічно активні речовини і при щоденному вживанні відновлюють організм, підвищують працездатність, зміцнюють імунітет.

Склад: листя хаменерії вузьколисті (народна назва - Іван-чай), скручені ферментовані, подрібнені, листя хаменерії вузьколистої зелені висушені, подрібнені; гіссоп лікарський подрібнений, листя ліщини лісової та ожини сизої, суцвіття ехінацеї пурпурової.

Паперова коробка: 20 фільтр-пакетів по 1,5 г.

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Зворотний дзвінок