Лекала та лінійки

Купити
Купити
Купити
Купити
Купити

Лекала та лінійки

Якісні лекала та лінійки для шиття: особливості та вибір

Шиття – це унікальний вид хобі, в якому важливі не просто талант і майстерність, але ще й дотримання основних правил, щоб пошита річ виглядала ідеальною. В основному це стосується розрахунків, а також викрійок. Дуже важливо, аби вони були рівними не тільки для візуальної естетики, але й для комфорту. Щоб полегшити це завдання, найчастіше використовуються лекала та лінійки для шиття. Це ті інструменти, які обов’язково повинні бути у кожного майстра, незважаючи на те, новачок він або вже досвідчений спеціаліст. Лекало купити по вигідній вартості ви легко можете в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо високоякісний товар з можливістю швидкої доставки.

Навіщо потрібні лекала та лінійки для шиття?

Виготовлення візерунків неможливо зробити без використання правильних інструментів, що також вимагає відповідних навичок і технік для створення відповідного візерунка. Для цього існують спеціальні інструменти. Одними з найпопулярніших є лекала та лінійки. Вони використовуються для створення викрійок для шиття та адаптації наявних кривих ліній на викрійках, таких як:

  • пройма;
  • контурний вигин;
  • лінія стегон;
  • декольте;
  • лінія талії.

Вони також чудово підходять для розмітки плавних кривих для стильових ліній на викрійках, а також для розмітки припусків на шви. З лінійками все зрозуміло, а ось більшість початківців не розуміють, що таке лекало, і навіщо його використовувати.

Основні завдання таких інструментів ми вже з’ясували, але слід сказати, що лекало – це універсальний та необхідний інструмент, який використовується для шиття. Це спеціальний трафарет необхідної форми з різними позначками та іншими особливостями, в залежності від різновиду. Він необхідний для того, щоб зробити якісну та необхідну викройку.

Різновиди лекал та лінійок

Більшість таких інструментів виготовлені з прозорого пластику. Це міцний, надійний, зручний та довговічний матеріал, який забезпечує ефективну роботу з різними типами матеріалів. Найзручніше те, що лінійка для шиття та лекала мають прозору основу, завдяки чому можна наочно бачити відмітки. Це значно полегшує роботу з інструментами, а також з самою тканиною.

Популярними також вважаються дерев’яні моделі. Хоча вони коштують дорожче, їх особливість полягає в екологічності та зручності. Такі інструменти будуть слугувати вам багато років і прекрасно виконувати основні завдання.

Бюджетними варіантами є картонні лекала та лінійки. Можна сказати, що вони одноразові, адже з часом сильно зношуються, що робить роботу з ними незручною та неточною.

На нашому сайті ви зможете вибрати необхідні інструменти високої якості по доступним цінам. Ми пропонуємо багатофункціональні лінійки та лекала, з якими легко і зручно працювати з різними умовами. Щоб обрати необхідний варіант, треба з’ясувати точно, навіщо вам потрібно замовити лекала і лінійки.

Такі інструменти також розрізняються в залежності від форми:

  • прямі, які дозволяють робити прямі лінії, вимірювати та позначати вимірювання, зроблені раніше;
  • загнуті (з кутом 90°), які дозволяють малювати прямокутні лінії, розмічати лінії квадратів.

Крім цього, виділяють також таку форму, як французька крива. Вона найбільше використовується в модному дизайні. Це значно полегшує маркування та відтворення округлих і вигнутих форм, таких як: контури, рукава, декольте або вирізи. Французька крива також дозволяє масштабувати та додавати припуски на шви.

Таким чином, лекала та лінійки є найбільш використовуваними та необхідними інструментами для початківців та професіоналів. Вони дозволяють отримати максимально точні та рівні контури.

Зворотний дзвінок