Музичні скриньки

Немає у наявності Артикул:MZW-9
280 грн.
Купити

Музичні скриньки

Музична скринька – милий та оригінальний подарунок, що підкреслює вишуканість смаку та тепле ставлення. Компанія ZIROZOK пропонує чудовий вибір таких ексклюзивних подарунків, призначених для будь-якого свята.

Для розробки цікавих ідей та індивідуальних дизайнів для своєї продукції компанія створила спеціальну крафтову майстерню, в якій працює творчий колектив, де кожен має численні таланти. Тому, якщо є потреба у незвичайному, ефектному подарунку – слід звертатися саме сюди.

Що таке музична скринька

Музичні скриньки, що випускаються ZIROZOK – чудовий предмет декору з ексклюзивним оформленням. З'явилися подібні предмети дуже давно, у вісімнадцятому сторіччі, а сьогодні вважаються стильним подарунком. Відмінність таких скриньок від звичайних - у них є механізм, що відтворює мелодію - зворушливу, веселу, сумну, на вибір покупця.

Скриньку збирають їх фанерних деталей, прикрашених написами та картинками. Ілюстрації наносяться за допомогою УФ-друку. Даний спосіб дає міцний, не вигорає і не змивається малюнок. З одного боку виробу виглядає металева педаль, щоб заводити механізм та відтворювати мелодію.

Важливо, що у виробництві використовуються виключно екологічні матеріали.

Популярні музичні скриньки в ZIROZOK

Асортимент музичних скриньок ZIROZOK досить широкий, щоб підібрати для кожного випадку відповідний варіант. Популярні такі моделі:

1. Скринька «З днем ​​народження» - мініатюрна скринька натурального коричневого кольору. Зверху та з боків написи та зображення нот. Грає мелодію "З днем ​​народження".

2. Матусі Happy birthday to you; Бабусі Happy birthday to you; Татусеві Happy birthday to you; Дідусеві Happy birthday. Оформлені аналогічно до першого варіанту.

3. Happy Birthday. Напис розмальований повітряними кульками.

4. Гаррі Потер. На верхній поверхні – мальовниче зображення персонажа з фільму. Мелодія – із цього ж фільму.

5. Скринька із зображеннями пам'яток – Коломия; озеро Синевір; Яремче водоспад; Яремче будинок; Староміська площа в Празі (Бетховен «До Елізи»), Карлів міст у Празі (мелодії – Happy birthday та Лебедине озеро).

6. Картинка - ведмедик із кульками. Подарунок на День святого Валентина. Романтична мелодія. Є інші варіанти до цього свята – два ведмедика, котик із сердечками, ведмедик з коробкою цукерок.

7. Скриньки «З Різдвом», «З Новим Роком», із зображенням тигра. Новорічна мелодія.

За бажанням клієнта можливі інші малюнки, написи, мелодії. Термін виготовлення – 1-2 дні.

Як вигідно купити музичну скриньку в подарунок

Оптимальний варіант придбати ексклюзивний подарунок – дерев'яну музичну скриньку з унікальним оформленням – звернутися до інтернет-магазину ZIROZOK. Від цієї співпраці клієнт отримує безліч переваг:

  1. Відмінний асортимент. Є варіанти для різних свят, для всіх категорій користувачів. Якщо необхідно, буде розроблено персональний дизайн і в найкоротші терміни втілено в життя.
  2. Зручний вибір у каталозі. Можна детально розглянути будь-яку модель з усіх боків, також є докладний опис.
  3. Ідеальна якість. Репутація компанії дозволяє з гордістю заявляти про чудову якість будь-якого продукту. Матеріал для виробів – тільки перевірені постачальники.
  4. На всі позиції видається гарантія на 14 днів. При виявленні прихованих дефектів здійснюється повернення, обмін.
  5. Лояльні ціни. Акції, що постійно діють.
  6. Доставка у будь-який регіон України надійними перевізниками.
  7. Зручні засоби оплати.

Зворотний дзвінок