Сувенірна продукція

Сувенірна продукція

Якщо ви задумалися над тим, який оригінальний чи незвичайний подарунок зробити близькій людині – зверніться до інтернет-магазину компанії ZIROZOK. Тут лише ексклюзивні варіанти сувенірної продукції, якими можна порадувати будь-яку вікову категорію.

У крафтовій майстерні ZIROZOK розробляються і втілюються в життя креативні ідеї щодо створення подарунків на всі випадки життя. Оригінальність подарунка – це показник особливого ставлення до людини.

Коли може знадобитися ексклюзивна сувенірна продукція?

Сувенірна продукція призначена для того, щоб нагадувати людині про красиві, світлі, пам'ятні події життя, дорогі стосунки, знакові дати. Навіть подарована «просто так» незвичайна річ – привід порадіти життю.

Сувеніри актуальні у таких випадках:

  • як подарунок у день народження, на новосілля, до будь-якої іншої знакової дати;
  • сувенір із логотипом або пам'ятним написом – приємний презент співробітникам для покращення корпоративних відносин;
  • як рекламні сувеніри з логотипом певної марки – чудовий спосіб проводити рекламну акцію;
  • сувеніри для друзів на згадку про зустріч або іншу подію.

І зовсім не обов'язково, щоб такі презенти були солідними та дуже дорогими – часто важливим є факт позначення уваги. Тому оригінальна продукція крафтової майстерні - ідеальний варіант демонстрації шанобливого ставлення.

Асортименти сувенірної продукції ZIROZOK

В асортименті компанії – кілька напрямків сувенірної продукції:

  1. Ключниця настінна. Прекрасний варіант подарунка при першому візиті в нове житло рідних та знайомих. Така прикраса надає будинку затишку та індивідуальності. Роблять такі моделі з екологічно чистого дерева чудової якості, наносячи на поверхні об'ємний друк. Невеликий розмір, яскраві фарби, тривалий термін експлуатації – це характеристика ключниць. Для закріплення на стіні передбачені спеціальні елементи кріплення, в наявності підвіски на неодимових магнітах. Поверхня виробу покривається лаком – це дозволяє тривалий період залишатися в ідеальному стані. За бажанням можна розробити персональний дизайн.
  2. Кришка корончаста – магнітик на згадку. Цей варіант сувенірів – пам'ятні магнітики на холодильник (або будь-яку іншу металеву поверхню). Виробляються з металу та феритового магніту. Модель імітує форму кришки від пляшки. Діаметр 26 мм. Чудово підходить для проведення рекламних акцій - як основа для нанесення логотипу, а також - як маленький презент на згадку. Зображення наноситься ультрафіолетовим принтером, що гарантує чудову якість покриття. Пропонується розробка індивідуальної картинки.
  3. Сувенірні магніти. Приємне нагадування про події – подорож, зустріч, захід. Особливим попитом користуються моделі із зображеннями визначних пам'яток, які відвідують під час подорожі. Є можливість вибрати виріб, наприклад, із тематикою «Буковель Карпати», «Карпати озеро Синевір» та інші. Або ж замовити свій варіант, підібравши відповідний розмір, форму, малюнок. Фахівці допоможуть визначитись із деталями.
  4. Підставки під напої. Барвисті вироби з фанери. Малюнки у великому асортименті або на замовлення. Чудовий подарунок на всі випадки життя.
  5. Сірники сувенірні. Дерев'яна коробка з сірниками - чудовий презент на пам'ять або рекламний сувенір. Малюнок зроблений 3D-друком.
  6. Годинники, органайзери, полички, підставки. Такі вироби дарують для створення затишку. Служать для багатьох потреб. Якість незмінно бездоганна.

Зворотний дзвінок