Про музичну скриньку

Про музичну скриньку

Пару століть назад люди не мали прямого доступу до музики. Не існувало комп'ютерів, плеєрів, магнітофонів. Музика була виключно живий і не була доступна кожному бажаючому її послухати.

У Середньовіччі на арабському сході і Візантії з'явилися перші прототипи музичних шкатулок. Пізніше, на початку XVIII століття в Європі, винаходять нові механізми годин. Багато годинникові механізми здатні відтворювати музичні твори. Перші музичні механізми винаходять в 1796 році в Женеві. Такі музичні механізми встановлювалися Антуаном Фавром в годинник і флакони з-під парфумів. Природне такий винахід було дорогим і було тільки у багатих людей.

Перший завод з виробництва музичних шкатулок був відкритий в Швейцарії в 1815 році. Випускалися шкатулки різних розмірів. Якість звуку безпосередньо залежало від розміру скриньки - чим вона більша, тим краще звук.

Перша світова війна і економічна криза погано позначилися на виробництві музичних шкатулок. Пізніше їм на заміну прийшли фонографи.

На роботу і звучання музичної шкатулки впливає матеріал, з якого вона створена. Чим якісніше матеріал, тим чистіше і приємніше звук. Музична скринька асоціюється з магією і романтикою, а також старовиною. Вона є не тільки музичним інструментом, але і предметом інтер'єру. Раніше на виготовлення однієї музичної шкатулки йшло майже півроку. Для створення потрібні не тільки знання в механіці, але і музичний слух і вишуканий смак. Кожна музична шкатулка є твором мистецтва ручної роботи.

Зворотний дзвінок